Home
Home
Home
Home
Home
Home
Home
Home
Home
Home
Home
Home
Home


Home


Понеделник - Петок

од 08.00 до 16.00


За повеќе инфо:

+389 (2) 3116522

Работно време


"Прекрасно, убаво и мирно место, каде што можете да избегате од гужвата и да уживате во пријатен амбиент, добра музика и одлично приготвени оброци".


Ј.К.Јовановски

Што рекоа за нас...

MK  |  EN 

ДобредојдовтеЦенети клиенти и потрошувачи, добредојдовте на нашата веб страна.

Овде ќе можете да ги најдете си важни информации за нашата компанија. Доколку имате некој предлог или совет, Ве молиме контактирајте не.

Забави и приватни прослави


Домашен кетеринг, коктели, шведски

маси, мениа за појадок, детски

менија, роденденски менија од 7 до 77 години.

Кетеринг сервис


Можеме да понудиме секаков вид на кетеринг со целосна поддршка. Оставете ја грижата за подготовка, сервирањето и испорака на нас.

Брза и точна испорака


Освен обичните кетеринг менија, согласно Вашите потреби спремни сме да изработиме секаков тип на мени.

Повеќе...

За Нас


Тука ќе ги најдете сите важни информации за нашата компанија.

Повеќе...

Новости


Награди, настани, новости, и се останато во врска со нас.

Повеќе...

Резервација


Направете барање по

Ваша желба.

Повеќе...

Мени


Домашен кетеринг, коктели,

шведска маса, и многу повеќе.

Рецепт на денот - Наскоро


Тука ќе можете да најдете разновидни типови на рецепти, составени и испробани од страна на нашите врвни кулинарски мајстори.

  

Повеќе...

Скара

Сендвичи

Салати

Препорачуваме...


Како главен оброк пилешко во кари сос, чаша добро бело вино, а за десерт палачинки со банана, лешник и бело чоколадо.

Погледни повеќе

Ви треба кетеринг?

Побарај не

Закажи...

Copyright ДПТУ ХАЦАТ ДОО. Сите права задржани.

Кои сме ние


Компанијата датира од 2001 година. Основна дејност е подготовка и дистрибуција на оброци и кетеринг сервис.Дневно се произведуваат околу 4800 оброци (појадок, ручек и вечера) за Клиничкио Центар „Мајка Тереза„ од Скопје. Имплементиран систем за безбедност на храна HACCP како и ISO90001. Компанијата ја опслужуваат 74 вработени од 9 различни сектори.

Контакт


ДПТУ ХАЦАТ ДОО - Скопје

бул. Мајка Тереза, бр. 17

П.фах 053,1000 Скопје

емаил: office@hacat.mk

кетеринг сервис: 075448773

жиро сметка: 300000001809183

ДДВ. MK4030003494692

Новости и настани

            

            

Поважни линкови


Министерство за Здравство на РМ

------------------------------------------

ФЗОМ на РМ

------------------------------------------

Центар за јавно здравје

------------------------------------------

Агенција за храна и ветеринарство

------------------------------------------

Влада на Република Македонија

Скопје, Македонија   |  Телефон: (2) 3116-522

Нашата компанија се закити со сертификат за најдобра пакувана храна од страна на Друштво за храна од Белград.

Добитници на наградата EQA - златна статуетка и признание за квалитет од страна на Global Trade Leader`s во Париз.

Во подготовка на нов систем за дистрибуција на ниво на град Скопје. Стартуваме наскоро.